Privatumo politika

Paskutinį kartą redaguota: 2024 m. kovo 25 d.

Informacija

Naudodamiesi mūsų svetaine, galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmenį identifikuojančią informaciją, kurią būtų galima naudoti norint susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija gali apimti, bet tuo neapsiribojant, jūsų vardą („Asmeninė informacija“).

Informacija, kurią renkame

Mes galime rinkti įvairių tipų informaciją iš mūsų Paslaugų naudotojų ir apie juos, įskaitant:

  1. Asmeninė informacija: mes galime rinkti asmenį identifikuojančią informaciją, tokią kaip jūsų vardas, el. pašto adresas, pašto adresas, telefono numeris ir kita panaši informacija, kai ją mums teikiate savanoriškai arba kai sąveikaujate su mūsų paslaugomis.
  2. Naudojimo duomenys: galime rinkti informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų paslaugomis, įskaitant prieigos laiką, naršyklės tipus ir kalbos nuostatas.
  3. Įrenginio informacija: galime rinkti informaciją apie įrenginį, kurį naudojate norėdami pasiekti mūsų Paslaugas, įskaitant techninės įrangos modelį, operacinę sistemą ir versiją, unikalius įrenginio identifikatorius ir mobiliojo tinklo informaciją.
  4. Vietos informacija: gavę jūsų sutikimą galime rinkti informaciją apie tikslią jūsų buvimo vietą, jei tai leidžia jūsų įrenginio nustatymai.

Kaip mes naudojame informaciją

Iš jūsų surinktą informaciją galime naudoti įvairiais tikslais, įskaitant:

  • Teikti, prižiūrėti ir tobulinti mūsų Paslaugas.
  • Norėdami suasmeninti savo patirtį naudojantis mūsų paslaugomis.
  • Norėdami atsakyti į jūsų pastabas, klausimus ir prašymus.
  • Norėdami siųsti jums techninius pranešimus, naujinimus, saugos įspėjimus ir palaikymo bei administracinius pranešimus.
  • Norėdami susisiekti su jumis apie produktus, paslaugas, akcijas, renginius ir kitas naujienas bei informaciją, kuri, mūsų manymu, jus domina.
  • Stebėti ir analizuoti naudojimo modelius, tendencijas ir veiklą, susijusią su mūsų paslaugomis.

Žurnalo duomenys

Be aukščiau nurodytos informacijos, mes renkame žurnalo duomenis, kai sąveikaujate su mūsų paslaugomis. Šiuos žurnalo duomenis sudaro jūsų kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugų puslapiai, kuriuose lankotės, jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, ir kita statistika. Ši informacija naudojama tendencijoms analizuoti, svetainei administruoti, vartotojų judėjimui svetainėje sekti ir demografinei informacijai rinkti.

Slapukai

Slapukai yra failai su nedideliu duomenų kiekiu, kurie gali turėti anoniminį unikalų identifikatorių. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš interneto svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Mūsų Paslaugos naudoja slapukus ir panašias technologijas, kad pagerintų jūsų patirtį. Slapukai yra nedideli failai, patalpinti jūsų kompiuteryje, leidžiantys atpažinti jūsų naršyklę ir užfiksuoti tam tikrą informaciją. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau jei nepriimsite slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugų dalimis.

Saugumas

Jūsų asmeninės informacijos saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100% saugus. Nors mes stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Siekdami apsaugoti jūsų duomenis nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo, naudojame pramonės standartines saugumo priemones. Nepaisant šių pastangų, atminkite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninės saugojimo būdas nėra 100% saugus ir negalime garantuoti visiško saugumo.

Išorinės nuorodos

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į išorines svetaines, kurių nevaldome mes. Atminkite, kad mes nekontroliuojame šių svetainių turinio ir praktikos ir negalime prisiimti atsakomybės ar atsakomybės už atitinkamas jų privatumo politikos nuostatas. Rekomenduojame peržiūrėti šių išorinių svetainių privatumo politiką prieš pateikdami joms bet kokią asmeninę informaciją.

Pakeitimai

Ši privatumo politika liks galioti, išskyrus bet kokius jos nuostatų pakeitimus ateityje, kurie įsigalios iš karto po paskelbimo šiame puslapyje.

Pasiliekame teisę bet kuriuo metu atnaujinti arba keisti savo privatumo politiką, todėl turėtumėte periodiškai tikrinti šią privatumo politiką. Jei toliau naudositės Paslauga po to, kai šiame puslapyje paskelbsime bet kokius privatumo politikos pakeitimus, tai reiškia, kad patvirtinate pakeitimus ir sutinkate laikytis pakeistos privatumo politikos ir būti jos saistomos.

Kontaktai

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, susisiekite su mumis.